Promocje
Przepływowy  gazowy podgrzewacz wody Termaq Aqua-Power Eco GH-19-02
Przepływowy gazowy podgrzewacz wody Termaq Aqua-Power Eco GH-19-02
1 955,70 zł 1 320,00 zł 1 590,00 zł 1 073,17 zł
Niskotemperaturowa, gruntowa pompa ciepła do c.o. i c.w.u. Maxima 7 GT
Niskotemperaturowa, gruntowa pompa ciepła do c.o. i c.w.u. Maxima 7 GT
33 294,87 zł 29 301,00 zł 27 069,00 zł 23 821,95 zł
szt.
Niskotemperaturowa, gruntowa pompa ciepła ze zbiornikiem c.w.u. Maxima Compact 7 GT
Niskotemperaturowa, gruntowa pompa ciepła ze zbiornikiem c.w.u. Maxima Compact 7 GT
35 508,87 zł 31 130,00 zł 28 869,00 zł 25 308,94 zł
szt.
Elektryczny podgrzewacz wody TDG PLUS 50S FERROLI z wyświetlaczem LCD i programatorem
Elektryczny podgrzewacz wody TDG PLUS 50S FERROLI z wyświetlaczem LCD i programatorem
905,28 zł 745,00 zł 736,00 zł 605,69 zł
szt.

Znaleziono produktów: 1

Kominy BRATA - wszechstronność i innowacja

Firma Brata Systemy Kominowe od 2008 roku zajmuje sie produkcją kompletnych systemów kominowych gwarantujących niezawodność i bezpieczeństwo użytkowników. Kominy BRATA to wysoka jakość i innowacyjność. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane przez przedsiębiorstwo na targach i wystawach międzynarodowych.

Kominy BRATA produkowane są w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie, co gwarantuje zachowanie wysokiej jakości i powtarzalności produktów.

Oferta firmy wyczerpuje potrzeby wszystkich użytkowników systemów ogrzewania bez względu na stosowaną przez nich konstrukcję źródła ogrzewania: od kominków i kotłów opalanych paliwami stałymi, po urządzenia z zamkniętą komorą i kondensacyjne.

Dlaczego warto zainwestować w komin BRATA?

Każdy zestaw składa się z rur, kształtek i innych niezbędnych elementów z ceramiki oraz z obudowy z pustaków keramzytowych. Dzięki znormalizowaniu wymiarów możliwe jest budowanie komina o dowolnej wysokości. Cecha ta odnosi się również do systemów z wkładem stalowym.

Załączone instrukcje i szablony pozwalają bardziej zaawansowanym inwestorom na samodzielny montaż, dla osób z mniejszym doświadczeniem producent zapewnia Bratnią Pomoc - usługę szybkiego postawienia komina BRATA wraz z serwisem gwarancyjnym.

Jaki komin BRATA wybrać?

W przypadku posiadania kominka lub kotła z otwartą komorą spalania na gaz, olej lub paliwa stałe najlepszym wyborem jest system BRATA PREMIUM, natomiast urządzeniom wykorzystującym jedynie paliwa stałe dedykowane są kominy BRATA UNIWERSAL i BRATA STANDARD.

BRATA TURBO, wykonany z rur ceramicznych w obudowie z pustaków keramzytowych i BRATA FERRO z wkładem stalowym przeznaczone są z kolei do odprowadzania spalin z kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania - turbo i kondensacyjnych.

W przypadku potrzeby połączenia dwóch odmiennych systemów grzewczych zaleca się wykorzystanie hybrydowego systemu BRATA DUO.

*

Komin BRATA to dobrze przemyślany, starannie wykonany produkt, który znajdzie zastosowanie dla wszystkich typów kominków i kotłów grzewczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl