Promocje
Kominy systemowe Schiedel Rondo Plus - Komin ceramiczny - kominy Schiedel
Kominy systemowe Schiedel Rondo Plus - Komin ceramiczny - kominy Schiedel
1 029,00 zł 627,69 zł 836,59 zł 510,32 zł
Kominy systemowe BRATA PREMIUM - Komin ceramiczny - kominy BRATA
Kominy systemowe BRATA PREMIUM - Komin ceramiczny - kominy BRATA
2 624,82 zł 1 574,89 zł 2 134,00 zł 1 280,40 zł
Kategorie obrazkowe

Kominy BRATA - wszechstronność i innowacja

Firma Brata Systemy Kominowe od 2008 roku zajmuje sie produkcją kompletnych systemów kominowych gwarantujących niezawodność i bezpieczeństwo użytkowników. Kominy BRATA to wysoka jakość i innowacyjność. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane przez przedsiębiorstwo na targach i wystawach międzynarodowych.

Kominy BRATA produkowane są w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie, co gwarantuje zachowanie wysokiej jakości i powtarzalności produktów.

Oferta firmy wyczerpuje potrzeby wszystkich użytkowników systemów ogrzewania bez względu na stosowaną przez nich konstrukcję źródła ogrzewania: od kominków i kotłów opalanych paliwami stałymi, po urządzenia z zamkniętą komorą i kondensacyjne.

Dlaczego warto zainwestować w komin BRATA?

Każdy zestaw składa się z rur, kształtek i innych niezbędnych elementów z ceramiki oraz z obudowy z pustaków keramzytowych. Dzięki znormalizowaniu wymiarów możliwe jest budowanie komina o dowolnej wysokości. Cecha ta odnosi się również do systemów z wkładem stalowym.

Załączone instrukcje i szablony pozwalają bardziej zaawansowanym inwestorom na samodzielny montaż, dla osób z mniejszym doświadczeniem producent zapewnia Bratnią Pomoc - usługę szybkiego postawienia komina BRATA wraz z serwisem gwarancyjnym.

Jaki komin BRATA wybrać?

W przypadku posiadania kominka lub kotła z otwartą komorą spalania na gaz, olej lub paliwa stałe najlepszym wyborem jest system BRATA PREMIUM, natomiast urządzeniom wykorzystującym jedynie paliwa stałe dedykowane są kominy BRATA UNIWERSAL i BRATA STANDARD.

BRATA TURBO, wykonany z rur ceramicznych w obudowie z pustaków keramzytowych i BRATA FERRO z wkładem stalowym przeznaczone są z kolei do odprowadzania spalin z kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania - turbo i kondensacyjnych.

W przypadku potrzeby połączenia dwóch odmiennych systemów grzewczych zaleca się wykorzystanie hybrydowego systemu BRATA DUO.

*

Komin BRATA to dobrze przemyślany, starannie wykonany produkt, który znajdzie zastosowanie dla wszystkich typów kominków i kotłów grzewczych.

Kominy systemowe BRATA PREMIUM - Komin ceramiczny - kominy BRATA Kominy systemowe BRATA PREMIUM - Komin ceramiczny - kominy BRATA
Producent: Brata
Cena: 1 574,89 zł 2 624,82 zł (netto: 1 280,40 zł 2 134,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium