Sprzęgła hydrauliczne

Gdy mamy do czynienia z pracą wielu różnych obiegów centralnego ogrzewania, należy za pomocą rozdzielacza wyodrębnić obieg kotłowy od grzewczego – inaczej może dochodzić do zatorów. Do tego celu służy sprzęgło hydrauliczne CO. Ważne jest, by było odpowiednio wymierzone i dopasowane pod specyfikację układu grzewczego. Dlatego należy poznać jego parametry: maksymalny przepływ wszystkich obiegów i różnicę temperatur w obiegu. Dopiero wtedy można mieć pewność, że z pracy sprzęgła hydraulicznego wyciągniemy maksimum efektywności.

Sprzęgło hydrauliczne w cenie atrakcyjnej na każdy portfel znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Używanie sprzęgieł jest nie tylko konieczne dla zagwarantowania prawidłowych warunków działania instalacji, ale także przedłuża żywotność kotłów i pomp przez zapobieganie korozji spowodowanej powrotną zimną wodą. Odmianą tych elementów są tzw. wartowniki, które, oprócz pełnienia swojej podstawowej funkcji rozdzielnika, odmulają i odpowietrzają wodę.

Sprzęgło hydrauliczne FLAMCO Basic EcoPlus 1 1⁄4'' Sprzęgło hydrauliczne FLAMCO Basic EcoPlus 1 1⁄4''
Cena: 785,82 zł (netto: 638,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sprzęgło hydrauliczne FLAMCO Basic EcoPlus 1'' Sprzęgło hydrauliczne FLAMCO Basic EcoPlus 1''
Cena: 681,83 zł (netto: 554,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sprzęgło hydrauliczne Flexbalance FLAMCO EcoPlus C1 Sprzęgło hydrauliczne Flexbalance FLAMCO EcoPlus C1
Cena: 784,99 zł (netto: 638,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Sprzęgło hydrauliczne ocieplone BLH 801 AFRISO 70 kW odpowietrznikiem automatycznym z zaworem spustowym Sprzęgło hydrauliczne ocieplone BLH 801 AFRISO 70 kW odpowietrznikiem automatycznym z zaworem spustowym
Cena: 607,32 zł (netto: 493,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl