Zawory czerpalne

Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych i tanich zaworów czerpalnych, niezbędnych elementów instalacji wodno-kanalizacyjnych w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach, gdzie występują z zielone ogrody lub ukwiecone tarasy. Pozwalają one na łatwy dostęp do wody, która jest niezbędna, by pielęgnować i podlewać rosnące tam rośliny. Przydaje się również wtedy, gdy potrzeba obsłużyć zwierzęta gospodarskie, a więc znajduje także zastosowanie w obiektach rolniczych.

W budynkach użyteczności publicznej rozwiązania te pozwalają na łatwą i skuteczną konserwację powierzchni płaskich. Dostępne są jedynie dla wyspecjalizowanego personelu, odpowiedzialnego za ich prawidłową pielęgnację. Znajdziesz u nas różne modele wykonane z materiałów o odmiennych właściwościach, średnicy czy zastosowaniu, dzięki czemu dobierzesz odpowiedni produkt do swojego systemu. Najczęściej klienci wybierają solidny i wytrzymały zawór czerpalny o wymiarze gwintu ½ lub ¾ cala.

Rozwiązania te – nazywane również tzw. kurkami – są zazwyczaj montowane wewnątrz pomieszczeń o charakterze gospodarczym lub technicznym, a także na ścianach budynków, w miejscach przyległych do ogrodów lub tarasów. Zasilają wodą urządzenia gospodarcze i automatyczne systemy podlewania roślin.

Jeżeli w Twoim domu, mieszkaniu, biurze, obiekcie użyteczności publicznej czy budynku gospodarskim zachodzi konieczność łatwego dostarczania wody do podlewania, pojenia zwierzyny hodowlanej lub zasilania sprzętu gospodarczego, nie wahaj się skorzystać z naszej bogatej oferty zaworów do czerpania!

Zawór czerpalny kulowy ONNLINE 1/2" Zawór czerpalny kulowy ONNLINE 1/2"
Cena: 26,75 zł (netto: 21,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zawór kulowy OLIGO VALVEX 1/2" czerpany z dławikiem niklowany Zawór kulowy OLIGO VALVEX 1/2" czerpany z dławikiem niklowany
Cena: 26,88 zł (netto: 21,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl