Zawory czterodrogowe

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne rozwiązania stosowane w instalacjach grzewczych, takie jak zawór czterodrogowy z siłownikiem. Wykonane z wytrzymałego i niepodatnego na korozję mosiądzu, produkty te są dedykowane do współpracy z kotłami na paliwa stałe. Mogą również stanowić armaturę sterowniczą w systemach z palnikami olejowymi lub na gaz. Ich ośmiokątna konstrukcja bardzo ułatwia montaż z wykorzystaniem klucza hydraulicznego.

Każdy egzemplarz ma odpowiednie pokrętła regulacji manualnej, a także ogranicznik kąta obrotu, który poprawia precyzję nastawy. Wyraźna skala umieszczona na pokrywce pozwala na bardzo dokładne określenie poziomu otwarcia i przepływu. Sam element jest ergonomiczny i wykonany z materiału antypoślizgowego, co ułatwia operowanie nim w wilgotnym środowisku przemysłowym.

Wszystkie zawory czterodrogowe z siłownikiem spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i mają atesty higieniczne PZH. Podnoszą komfort użytkowania kotła, wydłużając jednocześnie jego żywotność. Przyczyniają się również do znacznego ograniczenia zjawiska tzw. mokrych spalin. Realizują funkcję podwójnego mieszania, dzięki której gorąca ciecz z kotła wraca do niego najkrótszą drogą.

Jeżeli poszukujesz skutecznych i niezawodnych rozwiązań regulacyjnych do instalacji grzewczych na paliwa stałe dla swojego domu jednorodzinnego albo obiektu użyteczności publicznej, nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty profesjonalnych zaworów czterodrogowych. Skontaktuj się z nami i ciesz się wysoką jakością oferowanych produktów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl