Czas realizacji zamówienia

Termin realizacji zamówienia:

Wszystkie produkty staramy się wysyłać do 24h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (przy opcji "Wpłata na konto") lub też od momentu złożenia zamówienia (przy opcji "za pobraniem"). Towar wysyłamy codziennie (poza weekendami). Czas dostawy zależny jest od wybranego spedytora: w przypadku firmy kurierskiej jest to następny dzień roboczy po wyjściu paczki z magazynu. W sporadycznych przypadkach czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika może nieznacznie się wydłużyć, na co nie mamy wpływu. Proszę nas jednak informować o takich przypadkach - zrobimy wszystko, co możliwe by przyspieszyć dostawę na wskazany adres.
 
Przesyłki paletowe – planowana dostawa przesyłki na drugi dzień roboczy od daty wysłania (90% wszystkich przesyłek). Kurier ma standardowo 48 h na dostarczenie przesyłki. Wysyłka następuje na drugi dzień po zaksięgowaniu środków na rachunku bankowym. W przypadku wysyłek paletowych powyżej 3 palet w zależności od kodu pocztowego miejsca dostawy, dostawa może zostać podzielona na kolejne dni robocze. Ostateczna decyzja zależy od możliwości logistycznych lokalnego dystrybutora.

Wysyłka zamówionego towaru w skrajnych przypadkach (powód, pożar, brak Internetu lub prądu itp.) może potrwać do 7 dni roboczych + przesłanie, o czym powiadomimy klienta.
 
Zamówione towary są dostarczane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl